Bižuterie

Bižuterie

Svatební bižuterie vždy nádherně doladí svatební model k dokonalosti. U výběru bižuterie buďte opatrní. Určitě nechcete vypadat jako obsluha na pouti ověšená blyštivými cingrlátky. Vybírejte tak, aby jste model doplnili, ale "nepřebili". Vybíráte-li si celou soupravu – náhrdelník, náušnice, náramek, popř. i čelenka nebo korunka, vždy by měly být stejné nebo podobného vzoru a materiálu. Budete-li mít štrasovou čelenku, na krku nemůžete mít náhrdelník z perliček.

Ve svatebním salonu Paris v Ostravě nabízíme ohromné množství svatební bižuterie. K výběru zde najdete náhrdelníky, náušnice, řetízky, náramky, korunky, čelenky, ozdoby do vlasů, vlásenky i luxusní kompletní soupravy. Vše máme v provedení perliček, štrasu, kamenů Swarovski i kombinací těchto materiálů. Nabídka je vždy v barvě bílé a smetanové, ale má-li nevěsta barevné šaty nebo doplňky, vybere si u nás i barevnou bižuterii – růžovou, světle modrou, červenou...

Svatební bižuterii si můžete koupit v našem e-shopu

Svatební salon Paris | 28. října 38, 702 00 Moravská Ostrava | Otevírací doba: Po–Pá 9.30 – 18.00 hod., Sobota 9.00 – 12.00 hod.
Tel./Fax: 596 111 119, Mobil: 777 946 016, E-mail: info@salonparis.cz