Družičky

Družičky

Družičky v dlouhých bílých šatech již neodmyslitelně patří ke každé svatbě. Dříve směly být družičkami jen neprovdaná děvčata a v den svatby musely nosit šaty velmi podobné šatům nevěsty. Právě tak se měli oklamat zlí duchové, kteří číhali na nevěstu a úkolem družiček bylo mást tyto zlé duchy, aby nevěstě ve svatební den nehrozilo nic zlého a svatební den se vydařil.

I dnešní družičky si vybírají šaty podobné šatům nevěsty. V ostravském salonu Paris najdete velký výběr těchto šatů v barvě bílé i smetanové a vždy je několik velikostí z daného modelu, aby jste měli družičky ve stejných šatech. Šaty máme pro slečny od 2 do 14 let. K šatům dostanete zdarma věneček do vlasů, rukavičky a taštičku nebo pompadůrku. K šatům s ramínky taky bolerko. Bude-li zima, můžete si vybrat i dětskou pelerínku.
Dětské šaty si s oblibou půjčují děvčata také k Prvnímu přijímání. Chcete-li mít více družiček ve stejných šatech, doporučujeme rezervaci tři a více měsíců před svatbou, hodně záleží na termínu svatby.

Svatební šaty

Blanche

Svatební šaty

Nella

Svatební šaty

Perla

Svatební šaty

Stella

Svatební salon Paris | 28. října 38, 702 00 Moravská Ostrava | Otevírací doba: Po–Pá 9.30 – 18.00 hod., Sobota 9.00 – 12.00 hod.
Tel./Fax: 596 111 119, Mobil: 777 946 016, E-mail: info@salonparis.cz