Ozdoby do vlasů

Svatební salon Paris

Ozdoby do vlasů

Korunou vašeho vzhledu je vždy účes. Nejedna nevěsta si dělá starosti, jaký účes bude nejvhodnější v den svatby. Který účes pro určitou délku vašich vlasů bude nejlepší se dozvíte v rubrice PŘÍPRAVA SVATBY - svatební účesy. Ale jaké vlasové doplňky jsou letos v nabídce se můžete podívat zde. Všechny vyobrazené doplňky zakoupíte v saloně Paris v Ostravě. Přejete-li si originální ozdobu, máme k dispozici modistku, která vám vyrobí ozdobu nebo doplněk dle vašeho individuálního přání.

Stále aktuální a žádaný je závoj. Prodává se v různých délkách a s různými lemy na okraji- saténovým proužkem, květinkami, puntíky, hvězdičkami, vlnkami, vyšívaný, s krajkou,…

K dozdobení účesu nabízíme různé typy kytiček, perliček, vlásenek a skřipečků. Můžou být na tenounkých drátečcích, které kadeřnice obtočí kolem pramínku vlasů. Perličky a kytičky můžou být také na dlouhých silonových vlascích spojené do svazečku. Silony s perličkami nebo květinkami vpletete do jednotlivých pramínků vlasů. K nazdobení drdolu vám nejlíp poslouží vlásenky. Můžou být s perličkou, štrasovým kamínkem, kytičkou.

Novinkou na trhu jsou. šneci do vlasů.. Jsou to malé štrasové nebo perličkové kytičky na šnekovitě zatočeném drátku. Ozdůbku krouživým pohybem zatočíte do vlasů a je vidět jen krásná kytička. Výborně se hodí do krátkých nebo uhlazených vlasů. Nádhernou a přitom jednoduchou ozdobou jsou nyní velmi žádané čelenky a korunky. Můžou se kombinovat se závojem nebo můžou být jako samostatná ozdoba hlavy. Jsou v různých provedeních, z perliček, štrasu i kamínků.

Nikdy by v nabídce neměly chybět klobouky. Dodají kouzlo a exkluzivitu i jednoduchým šatům. Velmi efektně vypadají tzv.jezdecké klobouky se závojem, ale někomu se mohou více líbit klasické širáky, to jsou klobouky se širokou krempou. Novinkou sezóny jsou peříčka v jakémkoli provedení, u nás je najdete jako vlásenky nebo malé ozdoby na sponce.

Ozdoby do vlasů si můžete koupit v našem e-shopu

Svatební salon Paris | 28. října 38, 702 00 Moravská Ostrava | Otevírací doba: Po–Pá 9.30 – 18.00 hod., Sobota 9.00 – 12.00 hod.
Tel./Fax: 596 111 119, Mobil: 777 946 016, E-mail: info@salonparis.cz