Spodní prádlo

Svatební salon Paris

Spodní prádlo

Je tady dlouho očekávaný den D. Nevěsta se začíná oblékat. Ve svůj svatební den má mít vše nové, jen jednu věc půjčenou, jednu starou a jednu modrou. Nejprve si oblékne spodní prádlo, potom na nožku navlékne samodržící punčochy s nádhernou krajkou. K nim připne podvazkový pás a nakonec si navlékne na nohu modrý podvazek pro štěstí. Dnes je její velký den.

Veškeré toto zboží vám nabízíme v ostravském salonu Paris. Svatební prádlo, které máme v nabídce je určené pro nevěsty a perfektně sedí pod svatební šaty. Pod korzetové šaty výborně sedí podprsenka DONA a ECLIZIA od italské firmy LILLY, FASCIA a SPOSA z kolekce LEILIEVE nebo podprsenka LEMAX. Všechny jsou s odepínacími ramínky a zakulacenými košíčky, takže perfektně kopírují střih korzetu. Ramínka jsou vždy v barvě podprsenky a navíc dostanete přibaleny jedny průhledné ramínka k podprsence DONA a ECLIZIA. Pod šaty s rukávy nebo širokými ramínky můžete mít klasickou podprsenku s ramínky, s hladkými košíčky, zdobenou luxusní krajkou. Nejlépe sedí pod svatebními šaty push up podprsenka ECLIZIA NATUR, protože krásně vytvaruje prsa do výstřihu šatů a skvěle se nosí. Pod šaty, které mají velmi hluboký výstřih vepředu, ale i na zádech máme speciální lepící podprsenku ECLIZIA CHARME. Jsou to pouze dva košíčky, které se lepí na prsa a není zde žádný pásek kolem hrudníku, ale i přesto perfektně drží a to díky silikonu, který je v košíčku podprsenky. Před obléknutím stačí košíčky jen navlhčit a přiložit. Funguje to i opakovaně a podprsenka se může i prát. Pokud touží nevěsta po nádherném korzetu, jistě bude nadšena z korzetu SPOSA z kolekce LEILIEVE. Je z tak příjemného materiálu, že jej nebudete chtít sundat a design celé kolekce je nádherný. V této kolekci je i nádherná noční svatební košilka. Tak pánové pozor! Váš úkol darovat nevěstě košilku pro svatební noc je u nás již předem splněn.

Ke všem podprsenkám jsou v nabídce kalhotky se stejným zdobením, které je na podprsence - stejná krajka, mašlička,… Kalhotky jsou v nabídce tanga, slipové a francouzské. Také podvazkový pás je ke každé kolekci a žádné nevěstě by neměl chybět. Nevěsta v něm bude pro svého manžela velmi sexy. Prádlo si můžete vybrat v bílé, smetanové nebo černé barvě. Samodržící punčochy máme s úzkou nebo širokou krajkou, bílé, smetanové i tělové barvy a všechny jsou opatřeny silikonovým páskem na zadní straně krajky, která zaručuje, že vám budou punčochy držet jako přišité.Výběr podvazků máme největší na ostravsku, a to několik vzorů modrých, ale také krémové, růžové, lila, bílé, červené, bordó i černé.

Nová kolekce exkluzivního svatebního prádla

Nová kolekce exkluzivního svatebního prádla Rozšířili jsme naši nabídku spodního prádla o exkluzivní svatební kolekci italské firmy Leilieve. Tato firma navrhla a vytvořila spodní prádlo, které perfektně padne jak pod korzetové šaty, tak i pod princesové. Materiál je velmi příjemný pod šaty a v korzetu budete ta nejsvůdnější nevěsta. V kolekci najdete podprsenky s odepínacími ramínky, kalhotky v jednotném designu s podprsenkou nebo luxusní svatební korzety. Motivy této kolekce jsou nádherná mašlička a luxusní krajka na prádle.

Spodní prádlo si můžete koupit v našem e-shopu

Svatební salon Paris | 28. října 38, 702 00 Moravská Ostrava | Otevírací doba: Po–Pá 9.30 – 18.00 hod., Sobota 9.00 – 12.00 hod.
Tel./Fax: 596 111 119, Mobil: 777 946 016, E-mail: info@salonparis.cz