Svatební akce, novinky, zprávy

Svatební víkend v salonu Paris 18.-19.4.2009

V sobotu a neděli - 18. - 19. dubna se ve svatebním salonu Paris konal již desátý svatební víkend. Tuto velmi oblíbenou akci opět navštívila spousta snoubenců, kteří si mohli vybrat jak z nabídky salonu Paris, tak i z nabídky našich partnerů. Nevěsty se nechaly zkrášlit a vyzkoušely si svatební líčení a účesy, poradily se s floristkou při výběru svatební kytice a ty, které ještě neměly vybrány svatební šaty, si mohly objednat a to s velkou slevou. Taky ženichové mohli objednávat svatební obleky a spolu s nevěstou vybírali snubní prsteny, svatební oznámení a ostatní doplňky a dekorace na svou svatbu.

Této víkendové akce se zúčastnili: fotografka - Eva Palkovičová, svatební agentura - My Bell agency, kadeřníci - kadeřnický salon Hanka, vizážistka - Hana Klusová - Mary Kay, floristka - Iva Kepáková, svatební studio - Gabriela Machačová, svatební dorty a koláče - cukrářství Aknel, catering a rauty - paní Vítková a svatební salon Paris.

Svatební víkend v salonu Paris

Kliknutím na obrázek přejdete do fotogalerie ze svatebního víkendu.

Svatební výstava Nevěsta 2009

13.-15. března 2009 se konala na ostravském výstavišti Černá louka svatební výstava Nevěsta. Svatební salon Paris byl spoluorganizátorem této výstavy. Podle sečtených vstupenek a také ohlasů, byla tato výstava velmi úspěšná. Během tří březnových dnů navštívilo tuto výstavu 11.470 návštěvníků, což je obrovský úspěch pro první ročník této svatební výstavy. Návštěvníci a snoubenci si mohli vybrat z obrovské nabídky snubních prstenů, svatební i společenské bižuterie. Na výstavě byla možnost koupit pánské obleky, kravaty a doplňky, svatební spodní prádlo a boty, svatební dekorace a doplňky. Nevěsty si mohly vyzkoušet a objednat svatební šaty a veškeré doplňky. Také u cukrářek bylo stále plno na ochutnávku svatebních koláčků a cukroví. Ženy si mohli u vizážistek a kadeřnických studií vyzkoušet líčení i svatební a společenské účesy. Nechyběly zde také svatební agentury, svatební floristika, obřadní místa, restaurace a hotely, a svatební limuzíny. Po celé tři dny probíhal doprovodný program. Velký zájem byl o přehlídky svatebních šatů a také barmanskou show.

Svatební show 2008 v salonu Paris

Kliknutím na obrázek přejdete do fotogalerie ze svatební výstavy.

Svatební show 2008 ve svatebním salonu Paris

V pátek 5. prosince se v prostorách svatebního salonu Paris v Ostravě konala očekávaná svatební show, na které byly předvedeny modely z nové kolekce 2009.

Úderem 16. hodiny začali chodit první diváci a za chvíli již bylo plno do posledního místa. Svatební show mohla začít. Jako první host vystoupil mág a kouzelník Ondřej Sládek. Tento mladý kouzelník se stal na Mistrovství ČR v moderní magii nejlepším manipulátorem České republiky a nejúspěšnějším kouzelníkem Unie moravských kouzelníků v letech 2000-2005. Všechny přítomné diváky strhl napínavý program plný kouzelnických efektů.

Dalším hostem svatební show byl známý zpěvák Petr Bende. Zazpíval několik písní ze své poslední desky a diváci ho odměnili dlouhým potleskem.

…Do úplné tmy se rozsvítil reflektor a na pódiu stála modelka v úžasných šatech Cancun zahalena do dlouhého vyšívaného závoje.

Začala přehlídka svatebních šatů s krásnou choreografií, krásnými modelkami a krásnými svatebními šaty z kolekce Demetrios, Cosmobella, Pronovias a Wilvorst. Šaty i obleky z těchto kolekcí jsou naprosto originální, odlišné a úžasné, což potvrdili na závěr přehlídky diváci, jak svým potleskem, tak i slovy chvály.

Celou svatební show velmi bravurně a s noblesou moderoval Roman Lipský, o skvělé nasvícení účinkujících i celé přehlídky se postaral Dušan Daniš. Dík patří i kolektivu kadeřnického salonu Miss za nádherné svatební účesy, paní Gabrieli Machačové za profesionální nalíčení všech modelek i účinkujících, a modelkám Lence, Pavle, Petře, Mirce a modelovi Lukášovi, které jsme vybrali z našeho castingu a budete je vídat na našich přehlídkách.

Po skončení programu se konal bohatý raut a připíjelo se šampaňským na úspěch celé akce. Každý z hostů dostal v upomínku na svatební show salonu Paris dárek a doufáme, že i krásný zážitek.

Několik ohlasů na svatební show:

„Skvělé, skvělé, skvělé, nemám co dodat!“

„Šaty byly úžasné a už mám vybrané. Šaty č.1 jsou ty nejkrásnější a už se těším až si je přijdu vyzkoušet.“

„Jelikož plánuji příští rok svatbu, nemohla jsem si nechat ujít Vaši svatební show, ale jsem úplně ohromená. Tak skvělý program a přehlídku krásných šatů jsem nečekala. Vím, že mám už vybraný salon, ze kterého si ponesu své svatební šaty.“

„Myslím, že jste bezkonkurenční salon nejen přístupem k nevěstám, ale i ve všem co děláte, a máte nejúžasnější šaty. Ty první musí být moje :-)“

„Šaty z nové kolekce jsou fantastické a ještě jsem viděla Petra Bendeho :-).“

Svatební show 2008 v salonu Paris

Kliknutím na obrázek přejdete do fotogalerie ze svatební show.

Svatební salon Paris
Svatební salon Paris | 28. října 38, 702 00 Moravská Ostrava | Otevírací doba: Po–Pá 9.30 – 18.00 hod., Sobota 9.00 – 12.00 hod.
Tel./Fax: 596 111 119, Mobil: 777 946 016, E-mail: nevesta@email.cz