Svatební akce, novinky, zprávy

Svatební výstava Nevěsta 2010

Ve dnech 12.-14.3.2010 se na ostravském výstavišti Černá louka konal 2. ročník svatební výstavy Nevěsta. I za nepříznivé ekonomické situace v kraji a nevlídnému zimnímu počasí přišlo na výstavu ohromné množství návštěvníků. Návštěvnost oproti loňskému ročníku stoupla, a to i přesto, že se již nekonala souběžná výstava Sport.

72 vystavujících firem předvedlo na výstavě Nevěsta své služby, výrobky, prodávalo své zboží, které souvisí se svatbou nebo společenskou událostí.Během všech tří dnů probíhal bohatý doprovodný program, v jehož průběhu se vystavující firmy mohly prezentovat za obrovského zájmu návštěvníků.

2. ročník výstavy Nevěsta 2010 se skutečně vydařil. Pro mnoho snoubenců z celého Moravskoslezského kraje představovala výstava Nevěsta svatební ráj, kde si mohli vybrat vše pro svůj velký den. Ať už si nastávající nevěsty a ženichové přišli objednat svatební šaty, oblek, prstýnky, oznámení, účes, doplňky nebo hotel či zámeček, kde svůj nejkrásnější den uskuteční, bylo skutečně z čeho vybírat.

Sobotní program byl plný hvězd a fantastických vystoupení. Na výstavě okouzlil všechny přítomné kouzelník, mistr ČR Ondřej Sládek, zazpíval zpěvák Petr Bende, diváci viděli gala přehlídku svatebního salonu Paris, který je hlavním organizátorem výstavy Nevěsta. K vidění byla úžasná barmanská show, kadeřnické show salonu Hanka i salonu Arthur, svatební floristika, líčení, svatební účesy a mnoho jiného, co ke svatebnímu dni patří. Svým mistrovským uměním uchvátila všechny návštěvníky také Mirka Slavíková, mistryně cukrářka, která přijala pozvání na výstavu Nevěsta, díky skvělým referencím a úrovni této výstavy. V pavilonu NA2, kde souběžně probíhala výstava Dovolená a region, vystoupil také vítěz poslední řady Superstar Martin Chodúr.

Zpestřením doprovodného programu se staly soutěže, které probíhaly po celou dobu výstavy. Návštěvníci získali ceny jako např. luxusní kravaty, zlaté přívěseky, značkovou kosmetiku a mnoho dalších cen, které do soutěže věnovali vystavovatelé.
Celou akci skvěle moderovala Gabriela Lefenda, která všechny okouzlila svým milým úsměvem.

Všem vystavovatelům bychom chtěli poděkovat za pefektní přípravu, výbornou spolupráci během všech tří dnů a profesionální služby a práci, kterou na výstavě předváděli. Také děkujeme všem návštěvníkům, že přišli i při tak mrazivém počasí a doufáme, že si to všichni užili.

Příští rok se sejdeme znovu na třetím ročníku svatební výstavy, který se koná 11.-13. 3. 2011. Kvůli velkému zájmu jsme výstavní plochu rozšířili o druhý pavilon A2 a můžete se tedy všichni těšit na svatební výstavu Nevěsta již na ploše 4.000 m²

Za realizační tým Renáta Baková a Zuzana Boháčová.

Fotografie z výstavy najdete ve fotogalerii.

Svatební výstava Nevěsta 2010

Kliknutím na obrázek přejdete do fotogalerie ze svatební výstavy.

Svatební salon Paris
Svatební salon Paris | 28. října 38, 702 00 Moravská Ostrava | Otevírací doba: Po–Pá 9.30 – 18.00 hod., Sobota 9.00 – 12.00 hod.
Tel./Fax: 596 111 119, Mobil: 777 946 016, E-mail: nevesta@email.cz