Svatební dary

Svatební dary

V salonu Paris můžete koupit také svatební dary, osobní dárky pro nevěstu nebo ženicha, žertovné dárečky i svatební přáníčka.

Nevěstě můžete koupit SVATEBNÍ PODVAZEK. Pokud nemá ještě nic modrého, vyberte modrý podvazek. Pokud jej darujete, splníte nevěstě, že bude mít ve svatební den jednu modrou a současně i darovanou věc.

POLŠTÁŘEK POD SNUBNÍ PRSTENY jsou vhodným a milým dárkem pro oba snoubence. Můžete si vybrat z mnoha vzorů, každý kus je u nás originál.

Ženich má koupit nevěstě SVATEBNÍ KOŠILKU. Možná ji moc neužije :, ale patří to mezi tradiční dary mezi snoubenci. Nevěsta zase kupuje ženichovi KAPESNÍČEK a vyšije na něj svůj monogram. Ten je pak uschován jako rodinný poklad ve svatebním albu nebo mezi svatebními památnými věcmi.

Hezký dárek pro oba snoubence od kamarádů může být DÁRKOVÉ BALENÍ MÝDLOVÝCH KONFET. Mýdlové konfety s vůní jahod máme jako malé srdíčka, barevné růžičky nebo koupelový růžový kaviár. Srdíčka, růžičky nebo kaviár hodíte do horké vany, kde se pomalu rozpouští. Uvolní se z nich voňavé a účinné přísady, které zjemní a zvláční pokožku. Snoubenci si můžou udělat kouzelnou lázeň třeba i večer před svatební nocí. Přibalte láhev sektu a máte nápaditý svatební dar.

Podobný dárek je také KOUPELOVÁ SŮL v dárkovém balení ve tvaru srdce. Koupelová sůl ve tvaru růžiček obsahuje bambucké máslo, které je známé svými pěstícími a zvláčňujícími účinky na pokožku.

Nevěstu jistě potěšíte, když ji darujete SVATEBNÍ PARFÉM. Firma Givenchy má pro nevěsty speciální parfém Amarige Mariage pro tento výjimečný den. Jsou v ní zastoupeny všechny jiskřivé emoce magického dne, kdy se dívka obléká celá do bílého a do dlaní bere svatební kytici složenou z magnólií, egyptského jasmínu, pomerančových květů doplněných vytříbenou aurou cejlonské skořice a kapkou pačuli.

Svatební salon Paris | 28. října 38, 702 00 Moravská Ostrava | Otevírací doba: Po–Pá 9.30 – 18.00 hod., Sobota 9.00 – 12.00 hod.
Tel./Fax: 596 111 119, Mobil: 777 946 016, E-mail: info@salonparis.cz