Svatební nezbytnosti

Svatební nezbytnosti

Chcete, aby vaše svatba byla skvělá a dlouho se o ní povídalo. Zajistěte si tyto svatební maličkosti, které dotvoří atmosféru a kouzlo vašeho svatebního dne. Bez nich se vaše svatba nemůže konat.

Svatební bublifuk

Novomanželé v ohromné záplavě bublinek. K tomu vám stačí pořídit si několik svatebních bublifuků. A proč svatebních? Tento bublifuk je něčím odlišný od obyčejných bublifuků. Nedělá žádné skvrny na oděvu, takže vůbec nemusíte mít strach o svatební šaty. Bublinky můžete foukat na novomanžele ve špalíru místo házení rýže nebo při focení. Také je můžete použít jako dárky pro vaše družičky nebo i pro svatebčany. Stačí je každému postavit na svatební tabuli a přiložit ke kartičce se jménem hosta.

Pytlíčky na rýži

Znáte to, stojíte ve špalíru a čekáte až vyjdou novomanželé, a rýže, kterou vám někdo nasypal, se vám lepí v dlaních. Pořiďte si pytlíčky a už s nasypanou rýži ji rozdejte svatebčanům. A po vyházení rýže jim může zůstat pytlíček na památku.

Srdíčka a prstýnky do koláčů

Pár snubních prstýnků ze zlatého hliníku spojené bílou mašličkou nebo pár zlatých srdíček na mašličce. Bez toho snad ani nemůžete svatební koláčky zabalit. Přidají se do balíčku s koláči.

Lupínky květů

Sušené lupínky růží můžete použít k dekoraci svatební tabule, k výzdobě sálu, k házení na novomanžele ve špalíru, nebo je můžou malé družičky sypat před snoubenci z košíčků.

Svatební penízky a čokoládky

se budou krásně vyjímat na svatební tabuli. Svatební čokoládku můžete mít se standardním svatebním motivem, nebo se jmény snoubenců a datem svatby. Umístěte je na svatební tabuli a každý host si tak odnese malý dáreček z vaší svatby.

Svatební památníček

Pořiďte si svatební památníček. Je stejný jako klasický památníček, ale v krásných saténových deskách se svatebními motivy. Nechte jej po svatební hostině kolovat mezi svatebčany, aby vám do něj napsali něco na památku, verše, citáty nebo jak se jim na vaší svatbě líbí. Později si můžete v památníčku listovat a připomínat si váš svatební den.

Svatební podvazek

Žádné nevěstě nesmí na noze chybět svatební podvazek a nemá-li nevěsta nic modrého, tak podvazek modrý. Večer jej nevěsta vydraží a kdo jej v dražbě získá, má právo ho nevěstě sundat z nohy bez pomoci rukou!

Svatební zvonečky

Přátelé a svědci, chcete připravit překvapení pro novomanžele? Rodiče, chcete krásnou atmosféru na svatbě? Snoubenci, chcete mít šťastné manželství?
Právě k tomu jsme pro vás dovezli svatební zvonečky. Použít je můžete ke zvonění novomanželům ve špalíru, když vycházejí z obřadní síně, Určitě nesmí chybět na svatební tabuli před novomanželi anebo je můžete použít jako stojánek na jmenovku hostů. Hlavní je, že s nimi musíte novomanželům zazvonit, protože jim zvoníte pro štěstí v manželství.
Mají-li snoubenci obřad na zámku, na hradě, nebo někde, kde je zakázáno házet na novomanžele rýži pro štěstí a pro velké potomstvo, pak je zachrání pouze tyto svatební zvonečky.

Svatební kapesníček

Na co nevěsta nesmí zapomenout, je svatební kapesníček pro ženicha. Je to poslední dárek svému milému za svobodna a předává se ženichovi ve chvíli, kdy přijde pro nevěstu se svatební kyticí v ruce. Zručné nevěsty na kapesníček vyšívají svůj monogram, ty méně zručné si můžou vybrat z nabídky již vyšitých kapesníčků s nějakým hezkým vzorkem nebo zdobnou kraječkou. Kapesníček je v bílé nebo smetanové barvě. Tento kapesník se do kapsy svatebního saka nedává, ženich má již pravděpodobně v kapse kapesník v barvě vázanky nebo anglické mašle. Tento darovaný kapesníček si schovává na památku. Kdysi se tento kapesník spolu s nevěstinými rukavicemi vystavovali ve vitríně domu novomanželů.

Svatební polštářek na snubní prsteny

Svatební prsteny bývají při obřadu většinou umístěny na nerezovém nebo skleněném podnose. Chcete-li je mít krásně vystavené, pořiďte si pro tuto chvíli polštářek pod snubní prsteny. Může být saténový se dvěmi stužkami - na konec každé z nich se prstýnek přiváže, nebo může být s velkými dvěmi perlami nebo kamínky, a prstýnky umístíte na ně. V nabídce jsou různě zdobené saténové polštářky, ale také polštářky z lupínků květů,polštářky zdobené barevnými stuhami, perličkami,…Stačí si jen vybrat, ten, který se vám nejvíce líbí.

Svatební konfety

Přijde vám házení rýže již okoukané? Chtěli byste něco jiného? Pořiďte si svatební konfety. Je to směs malinkých holubiček, srdíček a lístečků v různých barvách -stříbrné, růžové, zlaté, bílé. Netradiční jsou také vystřelovací konfety. Jsou to malé tuby, které po odejmutí víčka nakloníte do vodorovné polohy a zpět narovnáte do svislé polohy a poté z nich vystřeluje malý ohňostroj malinkých sněhobílých papírků na novomanžele. Drží se v ruce a jsou naprosto bezpečné.

Svatební přáníčka a darkové taštičky

Sháníte pro novomanžele nějaké hezké nebo vtipné přáníčko nebo chcete hezky zabalit svatební dar, podvazek, svatební zvonečky,.... V našem salonu máme nově v nabídce svatební přáníčka s textem i bez textu. Chcete věnovat snoubencům peníze a v obálce vám to připadá nevkusné, přijďte si k nám pro svatební kapsu, do které vložíte bankovku a máte perfektně a originálně zabalený dárek, kterým nikdo nepohrdne.Do svatební tašky i taštičky o různých velikostech a s různými svatebními motivy zabalíte jakýkoli dar lehce a jednoduše.

Svatební salon Paris | 28. října 38, 702 00 Moravská Ostrava | Otevírací doba: Po–Pá 9.30 – 18.00 hod., Sobota 9.00 – 12.00 hod.
Tel./Fax: 596 111 119, Mobil: 777 946 016, E-mail: info@salonparis.cz