Svatební účesy

Svatební salon Paris

Svatební účesy

Svatební účesy ÚČES je vždy korunou vašeho vzhledu a ve svatební den to platí dvojnásobně. Nevíte - li jaký účes zvolit poradí vám paní Nataša Hradecká z vlasového studia Nataši Hradecké v Ostravě.

Krátké vlasy upravte do účesu a nazdobte je velmi jemně. Nedávejte velké ozdoby, ale raději více menších. Vhodné jsou vlásenky na drátcích, které se dají obtáčet kolem pramínku vlasů, nebo perličky na silonu, které se zapletou do účesu. Vlasy můžete uhladit různými vosky nebo gely, nebo můžete mít účes rozcuchaný, nebo konečky vlasů vyfoukat nahoru. Chcete - li do krátkých vlasů připevnit závoj, udělejte si z malého pramínku tenkou gumičkou "culík" a do něj zasuňte hřebínek závoje. Gumička vám zajistí, že ani po jemných vlasech závoj nesklouzne. Totéž můžete udělat s obyčejnými sponkami, které dáte do vlasů přes sebe do kříže.

U středně dlouhých vlasů už se nabízí více možností. Z této délky již můžete vytvořit falešný drdol nebo vyfoukat vlasy do žádaného účesu. K vytvoření složitějšího drdolu můžete použít pramínky vlasů, které se připlétají k vašim vlasům. Jsou z pravých vlasů a v různých odstínech, takže stačí vybrat jen ten nejvhodnější. Po svatbě je z vlasů jednoduše vypletete. K dozdobení účesu můžete použít malé květinky, vlásenky, peříčka, živé květy, čelenky, korunky, závoj,…

Dlouhé vlasy nabízí nejvíce možností. Nejčastěji se vytváří různé drdoly, pod které můžeme připnout závoj a účes ještě dozdobit perličkami nebo kytičkami. Pokud jste si vybrali korunku nebo čelenku, umístěte ji před drdol. Vlasy můžete mít i rozpuštěné, vyfoukané nebo natočené na velké natáčky. Nebo naopak vyžehlené žehličkou do hladkého účesu. Takový účes stačí dozdobit čelenkou nebo ozdobou na sponce. Velmi hezky vypadá "francouzský cop", který můžete dozdobit stužkou vpletenou do vlasů.

Jak bude váš účes vypadat si vyzkoušejte zhruba 3 až 4 týdny před svatbou. Měla by vás česat kadeřnice, která vás učeše i ve váš svatební den. V tuto dobu je i nejvhodnější provádět barvení, melíry a razantnější stříhání vlasů. Totéž platí i pro pány. Pokud není účes podle vašich představ nebo se v něm necítíte, zkuste jiný. Lépe předejít zklamání na zkoušce než ve svatební den.

Účesy: Vlasové salony Nataša Hradecká, Ostrava a Brno
Foto: Eva Palkovičová
Make-up: Šárka Pitl'ová

Svatební účesy

Svatební účesy

Svatební účesy

Svatební účesy

Svatební účesy

Svatební účesy

Svatební účesy

Svatební účesy

Svatební účesy

Svatební účesy

Svatební účesy

Svatební účesy

Svatební salon Paris | 28. října 38, 702 00 Moravská Ostrava | Otevírací doba: Po–Pá 9.30 – 18.00 hod., Sobota 9.00 – 12.00 hod.
Tel./Fax: 596 111 119, Mobil: 777 946 016, E-mail: info@salonparis.cz