Pánské košile

Pánské košile

Pánské košile V ostravském saloně Paris nabízíme také pánské košile. Tyto svatební košile jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které zaručují jak pohodlné nošení, tak snadnou údržbu. Košile jsou k výběru v hladké úpravě, se vzorem, se zdobenou légou, s jemným proužkem, s knoflíky klasickými i manžetovými. Nabízíme je standardně v barvě bílé, smetanové, růžové, světle modré, lososové, na objednávku v barvách světle zelené a bordové, šedé, černé. Jiné barvy na objednávku. Na výběr materiálu máte provedení standard nebo lux. Pokud si u nás zakoupíte košili nabízíme Vám speciální službu - vyžehlení košile zdarma.

Novinkou jsou v nabídce exkluzivní košile značky ETERNA. Již 130 let se věnuje módní značka Eterna výrobě pánských košil a proto se stala doslova špičkou ledovce mezi kvalitním zbožím. Ve spolupráci se švýcarským výrobcem se jí podařilo vyrobit kvalitní látku (100 % bavlna), která má nadčasovou povrchovou úpravu, takže se nemusí vůbec žehlit a nenasaje nepříjemné pachy. Tyto košile máme pouze na objednávku podle vzorníku materiálu v saloně.

Všechny nabízené košile si můžete si vybrat ze čtyř typů límečků:

  • Klasický límec
  • Frakovka
  • Rozhalenka
  • Stoják

Pánské košile Košile nabízíme ve velikostech 36 až 48, také ve zkrácené i prodloužené délce.

Dětské košile nabízíme s límcem klasik nebo frakovku, v barvách: bílá a smetanová. Velikosti ve kterých je můžete u nás koupit jsou 116 - 170.

Svatební salon Paris | 28. října 38, 702 00 Moravská Ostrava | Otevírací doba: Po–Pá 9.30 – 18.00 hod., Sobota 9.00 – 12.00 hod.
Tel./Fax: 596 111 119, Mobil: 777 946 016, E-mail: info@salonparis.cz